Youji Cnc Üretim Alanından

Youji Cnc Üretim -Fabrika- alanından kısa bir görüntü.

Youji Kalite Anlayışı

Doğruluk, Güvenilirlik ve Yenilikçilik kalite anlayışıyla sahip Youjinin üretim alanından kısa bir video

Youji Cnc Ürünleri

Youji cnc yatay torna tezgahları YH ve YB serisi olmak üzere iki seri halinde müşterilerine ulaşmaktadır. YH serici cnc torna tezgahları; ayna çapı 6″ den 24″ kadar,bar kapasitesi Ø42 mm den Ø 152 mm ye kadar ve 4 metreye kadar tornalama boyunu kapsayan cnc torna tezgahlarıdır. YB serisi cnc torna tezgahları ise cnc ağır tip torna serisidir. YB Serisi cnc torna tezgahları çevirme çapı 1.4 metreden 2.5 metreye kadar,bar kapasitesi 6″ den 32″ e kadar ve boyları 3 metreden 8 metreye kadar olan cnc torna tezgahlarını kapsar.

Youji cnc dik torna tezgahları YV serisi,TY serisi,VTL serisi,VTS serisi,VTH serisi,YR serisi,HV serisi olmak üzere daha ayrıntılı bir cnc dik torna ürün seçeneği sunmaktadır. YV serisi cnc dik tornalar 8″ den 32″ e kadar olan şanzumanlı cnc dik torna serisidir. TY serisi cnc dik tornalar 10″ -12″ işe özel cnc dik tornalardır. VTL serisi cnc dik tornalar 1metre ayna çapından 4.5 metre ayna çapına kadar olan ağır tip cnc dik torna tezgahlarıdır. VTS serisi cnc dik tornalarda ağır tip cnc dik torna tezgahlarındandır. VTH serisi cnc dik tornalar hidrostatik yataklamalı ağır tip cnc dik torna tezgahlarıdır. YR serisi cnc dik tornalar inverter(ters) cnc dik torna tezgahlarıdır. HV serisi cnc dik tornalar ise L-R cnc ikiz dik torna tezgahlarıdır.

Youji cnc dik işleme merkezleri serileri de şunlardır: You Ji VMC Serisi Cnc Dik İşleme Merkezleri (Masura ve Sürtünme Kızaklı, Seri İmalat ve Kalıpçı Dik İşleme Merkezi), You Ji VM Serisi Cnc Dik İşleme Merkezleri (Çift Spindle Cnc Dik İşleme Merkezi), You Ji TMV Serisi Cnc Dik İşleme Merkezleri (Kolon Hareketli, Çift Tablalı Cnc Dik İşleme Merkezi), You Ji GMC Serisi Cnc Dik İşleme Merkezleri (Köprü Tipli 5 Eksenli Cnc Dik İşleme Merkezi)

Youji cnc yatay işleme merkezleri serileri de şunlardır: You Ji YM Serisi Cnc Yatay İşleme Merkezleri (500×500 Tablalı Fm Hatları İçin Seri Hızlı), You Ji HMC Serisi Cnc Yatay İşleme Merkezleri (500×500 Tabladan 2600×2200 Tablaya Kadar Ağır Tip Yatay İşleme Merkezi)

Youji cnc borwerk serisi; You Ji HBM Serisi Cnc Borwerk (Ø110 Ø130 Z+W Çift Hareketli CNC Borwerk),You Ji HFB Serisi Cnc Borwerk (Ø150 Ø180 Z+W Çift Hareketli CNC Borwerk) olmak üzere iki ürün grubundan oluşmaktadır.

You Ji MCR Serisi Cnc Double Column (Otomatik Hareketli:Cross Rail,5 Yüzey İşleme,Double Kolon işleme merkezi) de cnc double column ürün grubunu kapsamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir